کلینیک کیمیای رهایی مرکز معتبر و مجاز برای درمان سوء مصرف مواد
لگوی سایت کیمیای رهایی (ترک اعتیاد)
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طب سنتی در ترک اعتیاد و غلبه بر خشکی و سردی بدن

طب سنتی در ترک اعتیاد

آیا درباره نقش طب سنتی در ترک اعتیاد اطلاعات کافی دارید؟ درمان اعتیاد به روش‌ های متفاوتی امکان پذیر است. اما طب سنتی در ترک اعتیاد یک روش محبوب و بسیار مناسب است که با کمک داروهای گیاهی انجام میشود. این مطلب به طور کامل به بررسی نقش، هدف و اثربخشی طب سنتی در ترک اعتیاد می پردازد. با ما همراه باشید.

طب سنتی چیست؟

از نظر طب سنتی  دلیل ایجاد بیشتر بیماری ها، غلبه خشکی و سردی در بدن می باشد. کسانی که  به مواد مخدر اعتیاد دارند، دچار این مشکل هستند. به همین دلیل برای ترک اعتیاد، باید مزاج این افراد نیز تغییر کند.  افراد معتاد  هنگام خماری، دارای مزاجی سرد و خشک هستند و تمایل به مصرف مواد دارند.  این افراد در زمان نشئگی مزاجی گرم دارند. ترک اعتیاد به طریقه محروم ماندن از مواد روش مناسبی نیست و فرد معتاد به محض دسترسی به مواد، باز هم از آن استفاده می کند. به همین دلیل در طب سنتی بهترین درمان اعتیاد، تغییر مزاج فرد است.

ویدیو معرفی کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی و خدمات این مرکز
پخش ویدیو

طب سنتی در ترک اعتیاد:

مدت ها است که طب سنتی در ترک اعتیاد جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کرده است. کلینیک کیمیای رهایی توانسته است با کمک طب سنتی و داروهای گیاهی در کنار سایر روش‌های درمان اعتیاد؛ در ترک بیماران خود موثر باشد. در واقع طب سنتی مانند یک روش مکمل در کنار سایر روش‌های درمان و ترک اعتیاد، عمل میکند.

طب سنتی در ترک اعتیاد سبب تغییر مزاج فرد بیمار میشود. افرادی که انواع مواد اعتیاد آور را مصرف میکنند، طبع و مزاج شان دچار تغییر میشود. در واقع انواع مواد اعتیاد آور سبب سردی مزاج فرد میشوند. در همین راستا لازم است؛ تا سردی بدن را از بین برد. بسیاری از گیاهان دارویی در طب سنتی، سبب کاهش سردی مزاج میشوند و میل افراد به مصرف مواد اعتیاد آور را کاهش میدهند. در کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی، طب سنتی در ترک اعتیاد به کمک داروهای گیاهی همچون موارد زیر، به کار گرفته میشود:

 • گیاه بابونه و دمنوش آن
 • گیاه گل گاو زبان و دمنوش آن
 • آویشن
 • اسپند
 • زنجبیل
 • نعناع
 • گیاه گل ساعتی
 • اسطوخودوس
 • کاسنی وحشی
 • سکنجبین
 • و …

نقش، هدف و اثربخشی طب سنتی در ترک اعتیاد:

زمانی که بیمار در حال درمان اعتیاد می باشد و خدماتی از جمله دارو درمانی، روان درمانی و … را دریافت میکند، طب سنتی نیز در کنار آن برای بیمار تجویز میشود. با استفاده از طب سنتی در ترک اعتیاد میتواند به کاهش علائم او، کمک شایانی کند. گیاه درمانی و طب سنتی، سبب میشود بدن فرد به حالت متعادل خود باز گردد و طبع آن از سردی به سمت متعادل آن تغییر پیدا کند.

هنگام ترک اعتیاد، فرد دچار عوارض جسمی و روانی فراوانی میشود. همچنین طب سنتی در کاهش عوارض دوران ترک، بسیار اثر‌بخش خواهد بود. افراد در دوران ترک اعتیاد دچار عوارضی همچون تهوع، اسهال، مشکلات گوارشی، عصبانیت، بی حوصلگی، افسردگی و … میشوند. برای کاهش این عوارض و یا حتی درمان کامل آنها در کنار سایر داروها، پزشکان و کارشناسان طب سنتی کیمیای رهایی، داروی گیاهی تجویز میکنند. با کمک داروهای گیاهی در طب سنتی، بدن شما آسان تر از شر اعتیاد خلاص خواهد شد. همچنین سم زدایی عمیق تر و سریع تر در بدن شما اتفاق می افتد.

تفاوت و مزایا نسبت به سایر روش‌های درمان اعتیاد:

استفاده از طب سنتی در ترک اعتیاد، یک روش گیاهی و بدون خطر است. در این روش خبری از مواد شیمیایی و مضر نخواهد بود.

طب سنتی در ترک اعتیاد نسبت به سایر روش ها، دارای مزایای بسیاری میباشد. برخی گیاهان دارویی نقش سم زدایی دارند و به راحتی میتوان با کمک آنها سم زدایی مواد اعتیاد آور را انجام داد. همچنین طب سنتی میتواند به تسکین دردهای دوران ترک، کمک بسیار زیادی کند. با کمک داروهای گیاهی میتوان مشکلات گوارشی حاصل از اعتیاد؛ مانند معده درد، نفخ معده، اسهال و اختلالات روده ای را درمان کرد. علاوه بر درمان مشکلات جسمی، درمان مشکلات روحی با داروهای گیاهی در ترک اعتیاد مطرح است. بسیاری از داروهای گیاهی در طب سنتی، آرام بخش هستند. با این داروهای گیاهی میتوان احساس آرامش داشت و مشکلات روحی و روانی دوران ترک، مانند افسردگی و بی حوصلگی را درمان کرد.

طب سنتی چقدر به ترک اعتیاد کمک میکند؟

اثر بخشی طب سنتی در ترک اعتیاد به طور 100 درصد و کامل نمیباشد. در واقع نمیتوان با داروهای گیاهی و روش‌های طب سنتی، انواع اعتیاد را درمان و ترک کرد. گیاهان دارویی در طب سنتی میتوانند به عنوان یک مکمل در کنار سایر داروها و روش‌های درمانی انتخاب شوند. طب سنتی میتواند در زمان ترک اعتیاد به آرام کردن بدن و تسکین درد ها کمک کند. پزشکان طب سنتی در کیمیای رهایی با انتخاب بهترین داروهای گیاهی، اثر بخشی طب سنتی در ترک اعتیاد را افزایش میدهند.

چرا کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی؟

کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی، یک کلینیک معتبر در زمینه ترک انواع اعتیاد است. در این کلینیک انواع روش‌های ترک اعتیاد به صورت معتبر و زیر نظر پزشکان و متخصصان انجام میشود. طب سنتی یکی از این روش ها است؛ که برای ترک اعتیاد در این کلینیک وجود دارد. ترک کردن اعتیاد با روش طب سنتی نباید به صورت خودسرانه انجام شود؛ چرا که نتیجه عکس میدهد. شما میتوانید برای تجربه کردن یک دوران ترک مناسب و ایده آل با روش طب سنتی، به کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی مراجعه کنید. این کلینیک با اقدامات لازم و هوشمندانه؛ مناسب ترین داروهای گیاهی و طب سنتی را برای درمان اعتیاد به شما ارائه میدهد.

تیمی از بهترین متخصصان و پزشکان حرفه‌ای در کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی آماده خدمت به شما عزیزان هستند. (مشاهده سایر اعضاء)

برخی از خدمات کلینک:

دارو درمانی در ترک اعتیاد

دارو درمانی یا فارماکوتراپی اصطلاحی است که برای استفاده از انواع دارو، در درمان بیماری ها به کار می رود. (بیشتر بخوانید)

دارو درمانی در ترک اعتیاد

یکی از کاربردهای بسیار مؤثر دارو در جامعه استفاده از دارو درمانی در ترک اعتیاد است . این فرایند زیر نظر متخصصان و با تجویز داروی مناسب و با در نظر گرفتن واکنش های بدن انجام می شود
اینجا کلیک کنید

رژیم درمانی در ترک اعتیاد

در حقیقت رژیم درمانی به منظور پیشگیری از بیماری و درمان آن با هدف استفاده صحیح از مواد غذایی صورت می گیرد. (بیشتر بخوانید)

رژیم درمانی در ترک اعتیاد

هر آنچه که در طول روز آشامیده و یا خورده می شود، نقش مهمی در سلامت شخص دارد. مخصوصاً هنگامی که فرد مصرف کننده مواد نیز باشد.
اینجا کلیک کنید

طب سوزنی در ترک اعتیاد

در طب سوزنی با تحریک نقاط مختلف که بر روی مغز تاثیر گذار هستند کمک به راحت سازی درمان اعتیاد می کنیم. (بیشتر بخوانید)

طب سوزنی در ترک اعتیاد

طب سوزنی، روش درمانی از شاخه های طب چینی است که قدمت بالایی دارد. در طب سوزنی، سوزن های ریزی را در بدن افراد قرار می دهند تا باعث تعادل سازی انرژی های داخل بدن او شود
اینجا کلیک کنید

طب سنتی در ترک اعتیاد

طب سنتی در ترک اعتیاد، یک روش گیاهی و بدون خطر است. در این روش خبری از مواد شیمیایی و مضر نخواهد بود. (بیشتر بخوانید)

طب سنتی در ترک اعتیاد

مدت ها است که طب سنتی در ترک اعتیاد جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کرده است. افرادی که انواع مواد اعتیاد آور را مصرف میکنند، طبع و مزاج شان دچار تغییر میشود.
اینجا کلیک کنید