لگوی سایت کیمیای رهایی (ترک اعتیاد)
کلینیک کیمیای رهایی مرکز معتبر و مجاز برای درمان سوء مصرف مواد
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مشاوره ترک اعتیاد حضوری و غیر حضوری با بهترین متخصصین

مشاوره ترک اعتیاد (حضوری و غیر حضوری)

خدمات مشاوره ی حضوری و غیر حضوری کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی

مشاوره ترک اعتیاد، از لحاظ روحی و بالا رفتن اعتماد به نفس کمک بسیار زیاد و تاثیر گذاری به افراد مصرف کننده مواد اعتیاد آور می کند. کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی با برگزار کردن جلسات مشاوره ی حضوری و غیر حضوری باعث می شود تا بیمار به راحتی مراحل درمان خود را بگذراند و انگیزه لازم برای بازگشت به زندگی دور از مواد را به دست آورد. مفتخریم که اعلام نماییم خدمات ما به صورت نامحدود به تمامی هموطنان ارائه می شود و هیچ هموطنی از درمان بی بهره نمی ماند!

در حقیقت خدمات مشاوره ی کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی بسته به شرایط بیمار به دو صورت مشاوره ی حضوری و غیر حضوری انجام می شود. خدمات حضوری کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی مناسب برای ساکنین تهران و خدمات غیر حضوری مناسب برای ساکنین سایر شهرها می باشد. ساکنین تهران می توانند از مزایای آموزش حضوری که شامل ارتباط رو در رو و مشاهده کارشناس می باشد؛ استفاده کنند و ساکنین شهرستان ها و شهرهایی غیر از تهران می توانند در زمان و پول خود صرفه جویی کنند و از مزایای مشاوره غیرحضوری بهره مند شوند.

چرا قبل شروع ترک اعتیاد نیاز به جلسات مشاوره داریم؟

باید به این نکته دقت داشته باشید که ترک اعتیاد بدون استفاده از مشاوره تا حدودی غیرممکن و دست نیافتنی است. حتما تا به حال روش های زیادی برای ترک اعتیاد به شما پیشنهاد شده است. برخی از این روش ها با استفاده از دارو و برخی بدون استفاده از دارو هستند. باید این نکته مهم و حیاتی را در نظر داشته باشید، که بدون داشتن آمادگی ذهنی و فکری ترک اعتیاد بسیار دشوار و حتی غیر ممکن می باشد.

بارها دیده شده که بیمار هزینه زیادی را برای ترک اعتیاد پرداخته اما باز هم دیر یا زود رو به مصرف مواد آورده است. در بیشتر موارد فرد معتاد یا بیمار نمی تواند فشاری که در مراحل درمان ترک اعتیاد به او وارد می شود را تحمل کند. وجود همین دلایل کافی است تا بدانیم، قبل از شروع هر راه و روشی برای ترک اعتیاد بهتر است تا با یک مشاور متخصص و روانشناس در ارتباط باشیم. در ارتباط بودن با مشاور و متخصص ترک اعتیاد باعث می شود تا از دوباره کاری و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنیم. تیم مشاوره کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی تشکیل شده از روانشناسان و متخصصان ترک اعتیاد با سابقه و مجرب می باشد. کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی، خدمات مشاوره ی حضوری و غیر حضوری را خدمت تمامی هموطن های عزیز به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ارائه می دهند. جهت هماهنگی و رزرو جلسه مشاوره با شماره ۰۲۱۶۶۹۲۷۲۸۹ تماس حاصل فرمایید.

ویدیو معرفی کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی و خدمات این مرکز
پخش ویدیو

تیمی از بهترین متخصصان و پزشکان حرفه‌ای در کلینیک ترک اعتیاد کیمیای رهایی آماده خدمت به شما عزیزان هستند. (معرفی اعضاء)

مطالبی که باید بخوانید!